Kategorie
Aktualności

25 lat Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Szczecinie

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Szczecinie w tym roku obchodzi Jubileusz 25 – lecia działalności. W związku z powyższym dnia 15 września 2023 roku w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Szczecinie odbyły się uroczyste obchody tego wydarzenia.

Kategorie
Przetargi Przetargi 2023 aktualne

Zaproszenie do złożenia oferty na usługę cateringową w dniu Jubileuszu WORD w Szczecinie

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Szczecinie zaprasza do złożenia oferty na usługę cateringową w dniu Jubileuszu WORD w Szczecinie w dniu 15 września 2023r.

Termin składania ofert: 31 sierpnia 2023 do godziny 14:00

Kategorie
Slider

Tymczasowe elektroniczne Prawo Jazdy

Dzięki nowej funkcji w aplikacji mObywatel, możesz skorzystać z tymczasowego elektronicznego prawa jazdy.

Nie musisz już czekać na wyrobienie „standardowego” blankietu prawa jazdy. Możesz prowadzić pojazd, gdy zaraz po zdanym egzaminie pobierzesz w aplikacji mObywatel tymczasowe prawo jazdy. Ten dokument jest ważny nie dłużej niż przez 30 dni, aż do momentu odbioru tradycyjnego, plastikowego, prawa jazdy.

więcej informacji o tymczasowym prawo jazdy

Kategorie
Przetargi Przetargi 2023 zakończone

Dostawa materiałów odblaskowych

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Szczecinie zaprasza do złożenia oferty
na dostawę materiałów reklamowych tj. elementów odblaskowych dla niechronionych uczestników ruchu drogowego z logo WORD Szczecin

Kategorie
Przetargi Przetargi 2023 zakończone

Dostawa serwera wraz z oprogramowaniem

Zapraszamy do złożenia oferty na dostawę serwera typu Tower wraz z oprogramowaniem Windows Serwer oraz licencjami CAL. Termin składania ofert: 29 czerwca 2023, do godziny 11:00

Kategorie
Aktualności

Turnieje BRD – sprawozdanie

Dnia 16 maja 2023 roku na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1 w Policach, drużyny ze Szkół Specjalnych i Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych z całego województwa, rywalizowały o miano najlepszej podczas XIX Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W eliminacjach wzięli udział uczniowie szkół podstawowych, grupa młodzieży z upośledzeniem umiarkowanym oraz zawodnicy na wózkach inwalidzkich. 
W pierwszym etapie uczniowie zdobywali punkty rozwiązując test pisemny sprawdzający wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego, natomiast w kolejnych etapach zawodnicy prezentowali swoje umiejętności praktyczne na terenie miasteczka drogowego oraz na rowerowym torze przeszkód. Uczestnicy musieli również wykazać się umiejętnościami udzielana pierwszej pomocy przedmedycznej.

Kategorie
Oferty pracy

Oferta pracy – osoba do sprzątania

Stanowisko:

Pracownik obsługi (osoba sprzątająca)

Kategorie
Aktualności

Sprzedaż zbędnych elementów majątku

WORD w Szczecinie informuje, iż posiada na sprzedaż zbędne środki trwałe i wyposażenie stanowiące składniki majątku ruchomego. Szczegóły w załączonych plikach.

Kategorie
Przetargi Przetargi 2022 zakończone

Przetarg na dostawę paliw w roku 2023

Na stronie e-Zamówienia.gov.pl zostalo umieszczone ogłoszenie o postępowaniu przetargowym na dostawę paliw płynnych w roku kalendarzowym 2023

Kategorie
Przetargi Przetargi 2022 aktualne

Dostawa pojazdów egzaminacyjnych w zakresie kategorii B prawa jazdy dla WORD Szczecin – podpisano umowę

Link do ogłoszenia: na platformie e-Zamówienia.gov.pl